Zahiretë e dimrit/ Lakër e plotë turshi që nuk zbutet

24 Nëntor 2021, 11:20

Zonja Albana sjell versionin më të shpejtë dhe të thjeshtë të zahireve, këtë episode sjell lakrën e plotë turshi që nuk zbutet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha