Zahiretë e dimrit/ Reçel me limon që reziston për një kohë të gjatë ( shije unike)

24 Nëntor 2021, 11:16

Zonja Albana sjell versionin më të shpejtë dhe të thjeshtë të zahireve, këtë episode sjell recelin me shije te vecante nga limonat e vegjël  që reziston gjithë dimrin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha