Zaloshnja: Është krijuar hendeku midis dy partive opozitare PD dhe LS

14 Shtator, 18:39

Në lidhje skype për Report TV analisti, Eduard Zaloshnja.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha