Zbërthimi i mesazheve në ‘SKY ECC’, eksperti kriminalistikës: Priten arrestime të emrave të njohur të policisë dhe organeve ligjzabtuese

20 Nëntor, 22:05

Eksperti i kriminalistikës Fatjon Softa në një intervistë për Report Tv, duke komentuar aksionin e SPAK për goditjen e një grupi kriminal nga zbërthimi i mesazheve në SKY ECC, tha se ky është vetëm fillimi.