Zbulohen dhe sekuestrohen 6 dokumente të tjera të klasifikuara në shtëpinë e Joe Biden

22 Janar, 11:37

Hetuesit e Departamentit Amerikan të Drejtësisë, kanë gjetur gjashtë dokumente të tjera të klasifikuara gjatë një kontrolli 13 orësh në shtëpinë e presidentit Joe Biden në Delaware, shkruan BBC.

Kategori të tjera