Zgjedhja e kreut të SPAK, Beqiri: Në KLGJ dhe KLP pushtetin më të madh e ka Berisha e Meta! Haklaj: SHBA s’ka preferencë për kandidatura, por për rregullat e lojës

15 Dhjetor 2022, 07:36

Në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, avokati Idajet Beqiri theksoi se deklaratat e ambasadores nuk i referohen drejtpërdrejt politikanëve pasi ajo është mbi pushtet. Sipas Beqirit, në KLGJ dhe në KLP pushtetin më të madh e ka opozita sot, më konkretisht Sali Berisha dhe Ilir Meta

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha