Zgjedhjet e 14 majit, Tabaku: Të mbajmë përgjegjësitë tona! Duhet reflektim nga deputetët e PD-së! Mosrritja e pagave, paaftësi e qeverisë

2 Qershor, 14:28

Nënkryetarja e PD-së, Jorida Tabaku,e ftuar në emisionin ‘Sot Live në Shqipëri’ në Report Tv u shpreh se gjithsecili në PD duhet të shohë rezultatin e 14 majit dhe të shohë përgjegjësinë tek vetja. E pyetur nëse do të marrë postin e kryetares së PD-së, Tabaku tha se këtë do të vendosë kryesia, e se për të rëndësi ka e mira e përgjithshme e PD-së

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha