Zgjedhjet e 25 prillit/ Pas fitores së mandatit të tretë, Basha mbledh të premten Kryesinë, më 17 korrik Kuvendin Kombëtar të partisë

17 Qershor, 20:24

Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë ditën e premte, në orën 11:00. Në rend të ditës të mbledhjes së Kryesisë pritet të jetë miratimi i metodologjisë së analizës së 25 Prillit si dhe thirrja e Kuvendit Kombëtar të Partisë më datë 17 Korrik 2021.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha