Zgjedhjet e pjesshme lokale, Braçe: Koha kur partia njofton bazën për kandidatin ka marrë fund

27 Janar, 22:22

Zgjedhjet e pjesshme lokale që do të mbahen më 6 mars në 6 bashkitë e vendit  do të shoqërohet me mbledhjet e partive për të vendosur për të emrin e kandidatit. Por për Braçen kjo mënyrë ku drejtuesit e partive mblidhen ka marrë fund dhe se emri i kandidatit duhet të vendoset nga baza nga njerëzit dhe jo më nga disa drejtues partie. Vetëm në këtë mënyrë sipas Braçes, parti mund të energjizohet dhe të tërheqë edhe më shumë vota. 

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha