Zgjedhjet në Kukës tjetër shuplakë për Berishën! Albert Halilaj fiton me 5594 vota para! PS shtyn festën pas zisë në Kosovë

25 Shtator 2023, 13:16 | Përditesimi i fundit: 2023-09-25 15:40:26

Kuksianët vendosIn! Drejtimin e pushtetit vendor ia besojnë sërish socialistëve duke i dhënë kështu një tjetër shuplakë Sali Berishës dhe atyre që e ndjekin pas. Albert Halilaj, kandidati i PS-së fitoi me një diferencë të madhe votash 5594 vota para.