Zgjedhjet rajonale në Francë, zhgënjen partia e Macron dhe Nacionalistët e Le Pen

21 Qershor, 18:07

Partia e drejtuar nga presidenti francez Emmanuel Macron dhe kundërshtarja e tij Marine Le Pen, kanë zhgënjyer në rezultatet paraprake të raundit të parë të zgjedhjeve rajonale në Francë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha