Zjarret në vend, në Selenicë digjet një banesë dhe 300 rrënjë ullinj! Në Berat banorët i vënë flakën mbeturinave, zjarri del jashtë kontrollit (VIDEO)

26 Korrik, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2022-07-26 12:36:07

Prej disa ditësh në fshatin Lezhan, në bashkinë Selenicë për shkak të një zjarri i cili është shuar sot, janë djegur 25 ha shkurre si dhe 300 rrënjë ullinj

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha