Zjarri në pyllin afër Antalias, vdesin 3 persona në Turqi! Evakuohen banorët e 34 fshatrave në Turq

29 Korrik, 17:21

Të paktën 3 persona kanë humbur jetën dhe dhjetë të tjerë janë të vendosur në terapi intensive nga djegiet e rënda që kanë si pasojë e një zjarri në Turqi, i cili po vazhdon të jetë aktiv për të dytën ditë radhazi

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha