Znj.Beti: Çakrat, çfarë janë dhe përse ndodhen në trupin e njeriut

27 Janar, 12:42

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’’ në Report Tv zn.Beti foli për energjinë e vendosur në trup dhe ndihmën e funksionin që ajo ka për çdo njeri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha