Zyrtarizoi Varane dhe Sancho-n, Manchester United përgatit edhe dy blerje të tjera! Mini revolucion në merkato

28 Korrik, 17:27

Pas rinovimit me Solskjaer Manchester United po përgatit një mini revulucion në skuadër, duke afruar emra të mëdhenj për sezonin e ri. Pavarësisht se janë blerë për 115 mln paund Sancho dhe Varane klubi nuk do të ndalet, ndërsa synon edhe të shesë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha