POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Rikthehet totalisht ndryshe Marina, ja si duket shtatzënë vajza e Eli Farës (Foto)

Marina Fara

Vajza e këngëtares shqiptare, Eli Farës, Marina është në muajt e parë të shatzënisë. Ajo tashmë ka hequr dorë krejtësisht nga jeta e rrjeteve sociale, ku postonte vazhdimisht foto provokuese. Marina është shfaqur më thjeshtë se kurrë, në një foto ku shihet se ka pozuar ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim.

(Foto e publikuar nga Marina)

Brunja ka mbyllur totalisht llogarinë e saj në Instagram dhe foton e ka publikuar në Facebook. Mesa duket, pritja e ëmbël e ka ndryshuar krejtësisht bukuroshen. 

fl.mi.
Komento