• Opinion

  Disa përfundime mbi “tradhtarin” Rama dhe “patriotin” Kurti

  Fiksacioni i gjuhe-leximsave per te kritikuar Edi Ramen për çfarëdo dhe këdo, ka kaluar ne nivel rajonal gjeopolitik

 • Opinion

  McGonigal i shpjeguar në një foto!

  14 qershor 2017, Sali Berisha konsideron moment historik dhe prelud te fitores foton e Bashes me Trump

 • Opinion

  Habjon Hasani: Veliaj demonton shkrimin e BIRN që e akuzonte se kishte propozuar projektiin për inceneratorët

  Veliaj sapo ka demontuar shkrimin e BIRN i cili e akuzonte se ai kishte propozuar i pari menaxhimin e mbetjeve nëpërmjet termovalizatoreve

 • Opinion

  Gjyshi që 'luftonte' me forcat okupatore dhe ne që 'luftonim' nga dhoma e gjumit

  "Një komplot është bere nga mafia ndërkombëtare ndaj meje", - deklaronte dje Berisha.

 • Opinion

  Nuk e keni mundur Bashën dhe Alibeajn, janë ata që ju kanë pushkatuar

  Fija e shkrepses, aritmetika dhe vulgu!

 • Opinion

  Habjon Hasani: Te solidarizohesh me Bledian Kokën?

  Ne keto kushte, une e them pa asnje kompleks e pa asnje problem se Veliaj nuk ju ka asnje faj per kete çeshtje, i keni rene me qafe me shpifje...

 • Opinion

  Urime për protestën me Doktor Berishën në krye dhe Zoti ju ndihmoftë!

  Disa piketa për debatin mbi protestën e opozitës:

 • Opinion

  Për Berishën dhe budallenjtë që e ndjekin pas, që paskan zbuluar mafian ndërkombëtare në Durrës

  Te gjithe keta (me Berishen ne krye) qe aludojne pa asnje prove ose indicio emrin e biznesmenit serb Bogoljub Kariç si te lidhur me Projektin e...

 • Opinion

  DEBATI/ Hit-paradën e gazetarisë nuk mund ta bëjnë vegjetuesit

  Lërë "hit paradën" e gazetarisë Landi, është kollaj të flasësh e të shkruash me emra gazetaresh, ule bythën dhe shkruaj nai shkrim për Mirel...