10 vite më parë i vdiq vëllai në aksident, 42-vjeçari në Shkodër  kanos për gjakmarrje një person

10 vite më parë i vdiq vëllai në aksident, 42-vjeçari në Shkodër  kanos për gjakmarrje një person

SHKODËR- Ervis Baba është arrestuar nga policia e pasi ka kanosur për gjakmarrje një 57-vjeçar. Sipas policisë dyshohet se 42 vjeçari ka kanosur 57-vjeçarin i cili rreth 10 vite më parë ka qenë i përfshirë në një aksident rrugor me pasojë vdekjen e vëllait të Ervis Babës.

‘Policia arrestoi dhe shtetasin E. B., 42 vjeç, banues në Shkodër, pasi dyshohet se ka kanosur për gjakmarrje, një 57-vjeçar që rreth 10 vjet më parë ka qenë i përfshirë në një aksident rrugor me pasojë vdekjen e vëllait të shtetasit E. B.;’- njoftojnë blutë e Shkodrës.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

 Mero Baze: Rikthimi i dytë i Francës në botën shqiptare 

Mero Baze: Rikthimi i dytë i Francës në botën shqiptare