14 maji, Report Tv nesër transmetim maratonë në çdo cep të Shqipërisë! Dhjetëra gazetarë në terren dhe analizë në studio deri në shpalljen e 61 fituesve

Nesër, prej orës 06.30 të mëngjesit të 14 majit, Report Tv nis transmetimin maratonë për zgjedhjet vendore.  Raportime Live nga Tirana dhe nga e gjithë Shqipëria, nga fillimi i procesit të votimit, deri në numërimin e kutisë së fundit.

Dhjetëra gazetarë dhe kameramanë në terren dhe analizë e zgjeruar në studio për të ndjekur rezultatet në kohë reale, krahasim me rezultatet kuti më kuti me zgjedhjet e kaluara dhe pritshmëritë statistikore të rezultatit për qendrat e mbetura ende pa numëruar.

LIVE deri në shpalljen e fituesve të 61 bashkive. Maratona zgjedhore e 14 majit, një eksperiencë unike! Live No stop në Report Tv!

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Sot gjyqi i Mediut, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e Efraim Diverolit e David Packouz! Drejtuesit e kompanisë amerikane blenë municionet në Gërdec

Sot gjyqi i Mediut, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e Efraim Diverolit e David Packouz! Drejtuesit e kompanisë amerikane blenë municionet në Gërdec