17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

17 vite në Amerikë, si është sot jeta e Pavlina dhe Pirro Manit

Regjisori i njohur Pirro Mani dhe bashkëshortja e tij aktore, Pavlina Mani, prej 17 vitesh janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku kanë krijuar një jetë të re. Ata kanë qendruar larg zhvillimeve në Shqipëri dhe pak lajme ka prej tyre.

Së fundmi gazetari Dalip Greca ka bërë një vizitë në shtëpinë e tyre, dhe ka postuar disa foto.

“Sot paraditë, së bashku me Veiz Belliun, ishim mysafirë të mirëpritur tek miqtë tanë të mirë, artistët e shquar Pirrro Mani dhe Pavlina Mani, që jetojnë në Harrison, New York. Na pritën sic dijnë ata, me bujari dhe ngrohtësi.Biseduam për më shumë se dy orë për artin, historinë, skenën, fare pak për politikën, nuk ia vlen të humbësh kohë me të. Pavlina ndërkohë e shtroi tavolinën që në krye të herës. Faleminderit miq!”, shkruan Greca.

Nga fotot, Pavlina Mani duket se ka ndryshuar shumë dhe vitet kanë bërë të vetën./Tema/ 

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ela: 17/10/2019 08:30

  Ju duam sshume! Gezohemi , qe ju shohim ne forme! Respekt!

  Përgjigju
 • redi: 16/10/2019 21:14

  Kenaqesi kur sheh figura te medha si Pirro dhe Pavlona Mani qe vec i dhane atdheut te tyre

  Përgjigju
 • ANILA: 16/10/2019 19:54

  Artiste te mrekullueshem, me te medhejnjt e regjisures e aktrimit !

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim