2 muaj më parë u emërua zv/ministre e Punëve të Jashtme, vajza e Bashkim Finos i jep fund beqarisë! Kryebashkiaku Veliaj celebron çiftin më të ri në Tiranë

Foto nga ceremonia

Vajza e ish-deputetit të ndjerë të Partisë Socialiste Bashkim Fino i dha sot fund beqarisë. Megi dhe Sidriti janë çifti më i ri në kryeqytet dhe lajmin e bëri me dije kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i cili celebroi dy të rinjtë.

"Një verë plot dashuri! Jetë të lumtur Megi dhe Sidriti, çifti më i ri në kryeqytet. Të trashëgoheni, e në pafundësi bashkë!", shkruan Veliaj në rrjetet sociale, teksa ka postuar edhe disa foto nga ceremonia.

Pak kohë më parë Megi Fino u emërua zëvendës ministre për Evropën dhe Punët e Jashtme. Megi Fino u shfaq në publik për herë të parë në Kongresin e Partisë Socialiste, ku mbajti dhe një fjalim plot emocion e njoftoi se do t'i bashkohet PS-së. Anëqtarësimi i saj në PS Megi Fino tha se ishte një dëshirë e babit të saj që u nda nga jeta pak muaj më parë për shkak të COVID-19.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Maks: 24/08/2021 09:25

  Urime ciftit te trashegohen Dhe ta gezosh postin moj cup qe ta la trashegim babai jot i ndjere Bartasin nat e dit per demokraci keta politiqener por domokracia qenka per keta duke u len trashegim postin Kurse per femijet tan me nga dy diplama te marra jasht shtetit puna per ta esht o kamariera o emigracioni

  Përgjigju
 • Iris: 24/08/2021 01:10

  Cift i mrekullueshem,urime ! I vetmi qe stonon ne foto eshte ai djali ne ane,pa xhakete,pa kollare dhe me ate kemishen pa jake,duket sikur e kane bere gati per gijotine.

  Përgjigju
  • Rondi: 24/08/2021 13:29

   sa shume kohe te lire ke o iris...

 • Sondazhi i ditës:

  Kush fiton më shumë bashki në zgjedhjet e pjesshme vendore Basha apo Berisha?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet në 6 bashki, Braho: Nën logon e partisë garojnë ata që zgjedh kryetari, i cili rezulton nga vërtetimi i gjykatës! Beqiri: Meta u takua me Ballën për datën, e kamufloi për t'i bërë qefin Berishës