2 prej të arrestuarve nga ‘Plumbi i artë’ nuk kanë para për avokat! Ua cakton shteti

2 prej të arrestuarve nga ‘Plumbi i artë’ nuk kanë para për avokat! Ua cakton shteti

1653131324_Screenshot2.jpg

Florian Çekrezi dhe Asllan Plaku janë dy prej të arrestuarve nga operacioni ‘Plumbi i artë’. Report Tv mëson se ata nuk kanë marrë avokat pasi pretendojnë se nuk kanë para.  Avokati për ta është caktuar kryesisht.


Lajmi kryesor:

DOSJA 'Plumbi i artë', 18 të arrestuarit lihen në burg! I penduari Nuredin Dumani e mëson në spital! 2 prej tyre s'kanë lekë për avokat, policia sjell gabimisht një person tjetër


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të miratohet ligji për amnistinë fiskale deri në 2 milionë euro?×

Lajmi i fundit

John

Përleshje e dy grupeve shqiptare në aeroportin e Perugias në Itali! 8 persona të arrestuar, momenti kur qëllohen me grushta e shkelma (VIDEO)