2 të rinjtë humbën jetën në ‘lule të rinisë’, çfarë ka mbetur pas aksidentit të rëndë në Shkodër

 

Këto janë pamjet nga aksidenti tragjik i ndodhur në Shkodër ku humbën jetën në lule të rinisë Amarildo Preka 23-vjeç banues në fshatin Mali Jushit, Shkodër dhe pasagjerja Driona Trianit 16- vjeçe banuese në lagjen Perash, Shkodër. 


Lajmi kryesor:

Makina me shpejtësi del nga rruga dhe përplaset me murin, humbin jetën 2 të rinj në aksin Shkodër-Velipojë! Pamje të copëzave të mbetura nga aksidenti


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Ndodh e paparshikueshmja, Joshua humb titujt kampion në peshat e rënda! E grushton boksieri që merrej me futboll