20 shpikjet që nuk kanë nevojë për një 'shkencëtar' (FOTO)

Lugë-pirun

Teknologjia është e pranishme kudo dhe ne varemi prej saj për pothuajse gjithçka.

Jeta jonë është krejtësisht e ndryshme nga ajo e të parëve tanë, falë shpikjeve të zgjuara, duke lehtësuar jetën tonë në këtë planet.

Por jo të gjithë ‘shkencëtarët’ kanë dalë në publik dhe janë bërë të famshëm me shpikjet e tyre.

Ata janë bërë të famshëm vetëm në shtëpinë e tyre të dashur, por pas këtyre fotove mund t’i realizoni edhe ju ato.

Bright Side mblodhi imazhe të disa personazheve që vendosën të ndajnë shpikjet e tyre unike dhe të dobishme me të gjithë ne.

Ora 21:29
20 shpikjet që nuk kanë nevojë për një 'shkencëtar'
1/20
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të domosdoshme listat e hapura?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Një shqiptare, e para përfaqësuese në Ballkan/ Zv.ministrja e Turizmit zgjidhet anëtare e Bordit të Fondit të Gjelbër të Klimës