25-vjeçarja: Ngjashmëria ime me
Rihanën po më ‘shkatërron’ jetën

25-vjeçarja: Ngjashmëria ime me<br />Rihanën po më ‘shkatërron’ jetën
Një vajzë 25 vjeçare duket se nuk e pëlqen dhe aq ngajshmërinë që ka me divën e muzikës Rihannën, përkundrazi duket se jeta e saj ka marrë një drejtim ndryshe nga ai që 25 vjeçarja ka ëndërruar vetëm e vetëm për shkak të ngajshmërisë që ka me këngëtaren.

Bianca Guthrie është vetëm 25 vjeç dhe ka marrë vëmëndje teksa ajo bën një krahasim me këngëtaren dhe për shkak të ngjashmërisë.

Por megjithatë jeta private e saj duket se nuk po shkon ashtu siç duhet pasi meshkujt e ngatërrojnë atë me këngëtaren.

"Ngjashmëria ime e madhe me Rihanna-n po më shkatërron jetën", ka thënë Bianca Guthrie e cila është ngatërruar nga personat në rrugë. 

"Sa shumë i ngjan Rihanna-s", është gjithmonë fjala e parë që më thonë meshkujt", ka thënë ajo.

Redaksia online
(f.m/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Në kërkim për ndërtim të paligjshëm, biznesmeni nga Saranda kërkon lirinë nga arratia, i refuzohet pas 7 seancash

Në kërkim për ndërtim të paligjshëm, biznesmeni nga Saranda kërkon lirinë nga arratia, i refuzohet pas 7 seancash