34-vjeçarja u vetëvra bashkë me foshnjën, fqinja jep detaje prekëse: Prindërit po e kërkonin, prej një muaji ishte në depresion

 

Një tjetër banore e lagjes Pavarësia 2 në Vlorë ka dhënë detaje për ngjarjen e rëndë sot në Vlorë.  

"Vajzë shumë e mirë. Doli dr. Vironi në pension dhe shkuan si familje në Tiranë. Unë e takova të ëmën më tha se 'kam Pamelën sëmurë. Ka një krizë nervore'. I thashë merri ilaccet ccupës dhe mos e lër vetëm. Sot erdhi dhe më pyeti 'e ke parë Pamelën?" Unë e mora me mend se ccfarë do ndodhtë. Ka 8 muaj e ndarë, dhe ka 1 muaj që kishte shfaqur shenja depresioni. Nuk e meritonin prindërit"


Lajmi kryesor:

Tronditëse/ Hidhet nga pallati një grua 34 vjeçe bashkë me fëmijën e saj 1 vjeç në Vlorë! Foshnja vdes në vend, nëna nuk ia del rrugës për spital (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

Princi Charles i dëshpëruar që të takojë mbesën e tij që s’e ka parë nga afër kurrë, por Harry e refuzon...arsyeja?