6 gjërat që bëjnë çiftet e lumtura para se të flenë…po ju?

Foto ilustruese

Bright Side bëri një listë të disa këshillave të thjeshta, por shumë efektive nga psikologët se çfarë bëjnë çiftet e lumtura para se të flenë.

Lënë mënjanë telefonat

‘Harrojnë’ punën

Shtrihen në shtrat për të fjetur të dy në të njëjtën kohë

Shkëmbejnë biseda

Bëjnë masazh njëri-tjetrit

Nuk harrojnë puthjet dhe përqafimet

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dëmtuan nga tërmeti, lista me 28 pallatet që do të shemben në Tiranë