67 vjet dhe me bikini! Nëna e Enrique Iglesias i mahniti të gjithë (FOTO)

Fansat e Enrique Iglesias gjithmonë janë kuriozë për detajet e jetës së tij private. Ndërsa të gjithë kanë dëgjuar të flitet për partneren e tij dhe babain legjendar Julio Iglesias, mister mbetet nëna e tij. Nuk kishit dëgjuar ndonjëherë për të...? Isabel Preysler është nëna e këngëtarit dhe ajo ka sjellë në jetë 7 fëmijë, tre prej të cilëve janë frut i marrëdhënies së saj me këngëtari Julio.

Paparacët e kanë fotografuar në bikini 67 vjeçaren dhe të gjithë mbetën të mahnitur nga linjat e saj. Më tej mediat kanë bërë një krahasim të saj kur ishte 20 vjeç dhe tani që numëron plot 67 vite. Pamja e saj është e adhurueshme.

 

1/4
  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Krujë, 7 raste të reja me koronavirus