8 Marsi, Google uron në mënyrën më të veçantë vajzat dhe gratë

 8 Marsi, Google uron në mënyrën më të veçantë vajzat dhe gratë

Google uron të gjitha vajzat dhe gratë në ditën e 8 marsit.

Motori i kërkimeve dhe “ai që di gjithçka” ka kujtuar në mënyrën e tij të vecantë përmes një videoje rolin dhe rëndësinë e vajzave dhe grave në shoqëri.

Sot, Google publikoi një video të animuar që shfaq gratë në rolet e tyre të ndryshme në shoqëri, nga shtëpiaket te shkencëtaret.

Mos e humbisni, shkoni menjëherë në google dhe shijoni videon!

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

PD propozon Reformën Zgjedhore, Basha: U shtrijmë dorën çdo force politike për të sjellë një demokraci të standardit evropian

PD propozon Reformën Zgjedhore, Basha: U shtrijmë dorën çdo force politike për të sjellë një demokraci të standardit evropian