8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League

8 skuadrat çerekfinaliste të Champions League

Trofeu i Champions League

Napoli dhe Real Madrid i bashkohen ekipve të Bayern Munich, Benfica, Chelsea, Inter, Milan dhe Manchester City në çerekfinalet e Champions League. Shorti për fazën çerekfinale në Ligën e Kampionëve do hidhet të premte në 12:00 në Nyon të Zvicrës. Pas shumë vitesh, tre skuadra nga Serie A janë në këtë fazë.


Lajmi kryesor:

Champions League/ Tre skuadra italiane në çerekfinale, Napoli tripletë Frankfurt-it! Real Madrid mund Liverpool-in në 'Bernabeu', spanjollët kalojnë më tej (GOLAT)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Braçe kritika Krifcës: Ende s’ke marrë asnjë masë për infektimin e tokave bujqësore në Myzeqe, rishikoje detyrën që ke marrë përsipër

Braçe kritika Krifcës: Ende s’ke marrë asnjë masë për infektimin e tokave bujqësore në Myzeqe, rishikoje detyrën që ke marrë përsipër