​Bes Kallaku zhgënjehet nga dashuria
Xhensila: Është i paparashikueshëm

​Bes Kallaku zhgënjehet nga dashuria<br />Xhensila: Është i paparashikueshëm
Bes Kallaku në bashkëpunim me Olsin hedhin në treg këngën më të re N'dashni.
 
Besi i këndon dashurisë me humor dhe ironi.
 
Një këngë që krahason dashurinë e vërtetë me materializimin e kësaj ndjenje, ndërthuret me batuta dhe copëza nga realiteti i rinisë shqiptare.
 
Kënga mori rreth 200 mijë klikime vetëm 20 orë nga publikimi në Youtube.
 
Fansat në rrjetet sociale janë surprizuar me këngën më të fundit pasi Besi ka vendosur mos t’i këndojë më jetës së katundit, por zhgënjimit nga dashuria.
 
Edhe e dashura e tij Xhensila Myrtezaj e ka komentuar këngën e Besit në Instagram.
 
Xhensila shkruan në postim “Ky është i paparashikueshëm”…
 
foto xhensila
(Postimi i Xhensilës në Instagram)

Një element mjaft interesant i klipit janë pamjet e xhiruara në lëndina plot gjelbërim dhe lule, të cilat i shkojnë për shtat stinës në të cilën u publikua kënga
 
Fragment nga teksti:
Unë kam menu se ti e di
Se të kam dh* mu n’dashni
Sa herë e shoh që del, ajo me 2 mijë euro taka
Kurse unë me xhepa bosh, ene hudhrën që m’futi plaka
Me e majt për shanc, e mos me ra n’sysh
Ajo do me hyp n’X6, unë kam vec golf2


  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Rama në kantierin e parë fotovolkaik ‘Blue 1’ në Seman: Do e kthejë Shqipërinë në vend eksportues të këtij sektori

Rama në kantierin e parë fotovolkaik ‘Blue 1’ në Seman: Do e kthejë Shqipërinë në vend eksportues të këtij sektori