​Festa e ditëlindjes së Dua Lipas,
ndryshe nga festat e Vip-ave /FOTO

​Festa e ditëlindjes së Dua Lipas,<br />ndryshe nga festat e Vip-ave /FOTO
Këngëtarja me origjinë shqiptare u soll si një personazh i zakonshëm duke e festuar ditëlindjen në kopësht në prani të familjarëve dhe miqve të saj.
 
Ndryshe nga Vip-at e tjerë që bëjnë superorganizime në clube të mëdha, festa e ditëlindjes së Dua Lipas ishte një festë vërtet familjare.
 
Ajo ka bërë 22 vjeç dhe në ditëlindjen e saj nuk munguan, muzika, pijet apo argëtimet e shumta.
 
Vetë këngëtarja ka publikuar në Instagram pjesë nga ditëlindja, duke I bërë fnasat pjesë të gëzimit të saj.

[gallery]23608[/gallery]
 
Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës

Alarm për bombë në Aeroportin e Prishtinës