​Messi pronari i një hoteli
luksoz jo larg Barcelonës

​Messi pronari i një hoteli<br />luksoz jo larg Barcelonës
30 milion euro I ka kushtuar Leonel Mesit blerja e një hoteli me 77 dhoma në qytezën Sitges, jo larg Barcelonës.
hotel
Një hotel me detin afër dhe me një pamje fantastike nga taraca, ku një natë kushton plot 250 euro.

Ai po planifikon gjithashtu edhe të hapi një club nate ku ptitet të jetë pronare aktorja Eva Longoria, e cila është  edhe pronarja e  disa clube të natës në Spanjë.

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Von der Leyen: Kina po shfrytëzon dobësinë ekonomike të Rusisë

Von der Leyen: Kina po shfrytëzon dobësinë ekonomike të Rusisë