​Ndahet nga jeta “kirurgu me
duar të arta” Simon Çapeli

​Ndahet nga jeta “kirurgu me<br />duar të arta” Simon Çapeli
Kirurgu i njohur Simon Çapeli, u nda sot nga jeta në moshën 86 vjeçare. I njohur si “kirurgu me duar të arta” Simon Çapeli ishte edhe pedagog në Universitetin e Mjeksisë.

Përcjellja e tij për në banesën e fundit do të nga Kisha Katolike tek  rruga e “Kavajës” në orë 17:00. 

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com      
   `

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari

Tepelenë/ Plagosi bashkëshorten dhe më pas veten, arrestohet në spital 42-vjeçari