​Veliaj: Patriotizmi sot nuk kërkon të dalësh malit

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka falënderuar sot të gjithë vullnetarët që u bashkuan dje në pastrimin dhe mbjelljet masive tek parku i Liqenit të Tiranës. Sipas tij patriotizmi sot nuk të kërkon të dalësh malit, ndërsa këtë sjellje ai e ka cilësuar si, ndryshim total në kulturë.

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri