83 vota pro/ Miratohet ngritja e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty që implikon UÇK-në (VIDEO)

Me 83 vota pro, 10 kundër dhe 10 abstenim, miratohet në Kuvend ngritja e Komisionit të Posaçëm për raportin e Dick Marty, që implikonte UÇK-në.


Lajmi kryesor:

Raporti i Dick Marty për luftën e UÇK/ Kuvendi miraton Komisionin e Posaçëm! Balla: S'do hetojmë Bashën për rolin e tij! Demokratët t'i kërkojnë llogari


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet sjellin bilanc 'lufte' këtë fillimvit, a duhet të konsiderohen si vrasje rrugore?×

Lajmi i fundit

John

Orët e fundit në Shtëpinë e Bardhë, Donald Trump fal 70 të dënuar, mes tyre ish-këshilltari Steve Bannon