85 vjeçari në Mat vetëplagoset aksidentalisht duke pastruar armën e gjahut, dërgohet në spital

85 vjeçari në Mat vetëplagoset aksidentalisht duke pastruar armën e gjahut, dërgohet në spital

Foto ilustruese

Një 85 vjeçar në Mat është vetëplagosur aksidentalisht duke pastruar armën e gjahut.

Ai është dërguar menjëherë në spital dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së kaluar.

“Në orët e vona të mbrëmjes datë 16.05.2021, është dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore shtetasi D. H., rreth 85 vjeç, banues në Mat, i cili në një ambient pranë banesës së tij , dyshohet se aksidentalisht   është vetëplagosur me armë zjarri”, thotë policia.

Grupi hetimor ka sekuestruar në vendin e ngjarjes armën e zjarrit, si dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë