‘A e deshe për vete’, Klea Huta një xheloze e tmerrshme për Elgitin

‘A e deshe për vete’, Klea Huta një xheloze e tmerrshme për Elgitin

Moderatorja Klea Huta dhe i dashuri Elgit Doda

Klea Huta është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Prej kohësh ajo është në një lidhje me producentin Elgit Doda dhe shihen gjithmonë nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo pavarsisht lumturisë që kemi parë në sytë e tyre, nuk e dinim që Klea ishte një super e dashur xheloze.

Teksa u përgjigjej fansave në mënyrë direkte në rrjetet sociale, njëra prej tyre e ka pyetur moderatoren: Pse Elgitin?

“Pse, mos e deshe gjë për vete,”- ja kthen Huta. Një thumbim I vogël me humor ky. Kështu që vajza hiqni dorë edhe nëse ndonjëherë ju ka shkuar mendja ta bëni për vete Dodën.

Foto e postuar nga Klea Huta 

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS