Adelina Tahiri feston ditëlindjen e djalit, duke kërcyer e kënduar

Adelina Tahiri feston ditëlindjen e djalit, duke kërcyer e kënduar

Adelina Tahiri

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri ka festuar ditëlindjen e djalit të saj Jon. Mbrëmjen e djeshme ajo nxorri pamje nga festa e përgatitur posaçërisht për 1-vjetorin e djalit të saj. 

Pamje nga festa

28-vjeçarja ka veshur një fustan të shndritshëm në ngjyrë gri, ndërsa vogëlushi Jon është kombinuar me  mamin me ngjyrën e bardhë dhe atletat ‘Gucci’.

Krah Tahirit shfaqet dhe partneri i saj, Serjoza Markov i cili së bashku me artisten dhe miqtë e tyre më të afërt po festonin ditëlindjen e parë të djalit.

Pamje nga ditëlindja

Nga videot e publikuara nga familjarë të dyshes dhe vetë Adelina, ata shfaqen duke kërcyer dhe kënduar.

Dzej Ramadnovski

Në ditëlindjen e parë të djalit, ishin të ftuar këngëtarI Muharrem Ahmeti dhe këngëtarët grekë Samoo Jakoo e Dzej Ramadnovski që i dhuruan të ftuarve muzikë ritmike.

Këngëtari Muharrem Ahmeti në festë

1/5
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, Elezi në Report Tv: Berisha humbi, fitorja nuk ishte meritë e PS! Takimi me deputetët e Bardhit ishte mesazh i gabuar

Zgjedhjet në Kukës, Elezi në Report Tv: Berisha humbi, fitorja nuk ishte meritë e PS! Takimi me deputetët e Bardhit ishte mesazh i gabuar