Adrola Dushi dhe Orinda Huta bien pre e grabitjes në Romë

Adrola Dushi dhe Orinda Huta bien pre e grabitjes në Romë

Orinda Huta dhe Adrola Dushi

Modelja e njohur, Adrola Dushi dhe moderatorja Orinda Huta janë përballur më një situatë aspak të këndshme. Përmes një postimi të bërë rrjetet sociale kanë bërë me dije se teksa kanë qenë në një udhëtim në Romë, kanë rënë pre e vjedhjeve.

Modelja ka publikuar fotografinë një pasaporte emergjente që është pajisur për shkak se i kanë vjedhur atë origjinalen.

“Rome e bukura Romë”, ka shkruar Adrola. “Mirë që nuk na morën kokën të paktën”, shton më tej modelja, duke vënë gjithashtu edhe ikonën e neveritjes.

Ndërsa moderatores duket se i kanë grabitur valixhen që kishte në makinë.

“Nuk më është dukur kurrë Roma më e shëmtuar se këto dy ditë. Mos lini valixhet tuaja asnjë sec as në bagazh të makinës. Ka hajdutë pafund”, shkruan ajo në një postim në ‘instastory’, duke mos dhënë asnjë detaj më shumë.

1/2
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord që personat e së njëjtës gjini të martohen ligjërisht?×

Lajmi i fundit

Merr flakë automjeti në tunel e Krrabës, bllokohet qarkullimi Tiranë- Elbasan

Merr flakë automjeti në tunel e Krrabës, bllokohet qarkullimi Tiranë- Elbasan