Afërdita Dreshaj, imazhi i një produkti birre

Afërdita Dreshaj, imazhi i një produkti birre
Bukuroshja ,Afërdita Dreshaj, do të jetë imazhi i një produkti birre. Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja, në faqen e zyrtare në Facebook. Ajo ka postuar një fotografi me një birrë në dorë, dhe shkruan se së shpejti do të jetë imazhi i kësaj birre. Afërdita Dreshaj, është eleminuar këtë javë nga gara e “Dancing with the Stars”, ku ajo konkurronte prej afro 1 muaji.  Ajo doli në dance off me shoqen e saj të ngushtë, Adelina Tahiri.

Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore

BE: Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë për targat nuk ka afate kohore