Afera ‘Partizani’, Berisha dhe Malltezi kërkojnë shuarjen e masave të sigurisë, sot seanca në Apel! Avokatët paraqiten në GJKKO

Afera ‘Partizani’, Berisha dhe Malltezi kërkojnë shuarjen e masave të sigurisë, sot seanca në Apel! Avokatët paraqiten në GJKKO

1698052259_saliberishajamarbermalltezi.jpg

Sot në orën 09:00, mbahet seanca në Apelin e GJKKO për ankimin e Berishës dhe Malltezit kundër masave të sigurisë të dhëna për aferën e privatizimit të kompleksit “Partizani”.

Ndërkohë në GJKKO ka mbërritur avokati i Sali Berishës, Genc Gjokutaj.


Lajmi kryesor:

Afera 'Partizani'/ Berisha refuzon sërish të paraqitet në SPAK, strehohet në Kuvend! Sulmon Krajën dhe Gjokën: Mercenarë të Ramës! Apeli i GJKKO-së shtyn vendimin për Malltezin


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ I riu përleshet me punonjësin e karburantit në Selitë dhe i vjedh xhiron ditore, arrestohet nga policia! Në pranga dhe bashkëpunëtori i tij

VIDEO/ I riu përleshet me punonjësin e karburantit në Selitë dhe i vjedh xhiron ditore, arrestohet nga policia! Në pranga dhe bashkëpunëtori i tij