"Alo, Edi Rama të shqetëson', qytetarja nuk e beson: Vërtetë??

Në vazhdimësinë të komunikimeve kryeministri Rama ka hasur edhe te një qytetare mosbesuese e cila përshëndetjes "Alo, Edi Rama të shqetëson", ishte përgjigja e habitur e saj "Me vërtetëëë???"

Mosbesimit të saj, Rama iu përgjigje se nuk po komunikojnë me kamera dhe nuk ka se si ja tregon se është ai vetë.

Ndërsa më pas kanë vijuar me diskutimin e problemit që kishte qytetarja.

 


Lajmi kryesor:

'Alo, Edi jam'! Rama merr në telefon qytetarët për hallet: Futuni brenda shpejt! Biznesi i vogël i merr lekët në fillim të prillit (VIDEO-Batutat)


I.K./d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Nga e hëna duhet leje për të dalë nga shtëpia, a është ky një vendim i duhur i qeverisë?