Ajri i shpirtit tim, Xhensila Myrtezaj bën dedikimin emocionues për djalin e saj

Ajri i shpirtit tim, Xhensila Myrtezaj bën dedikimin emocionues për djalin e saj

Xhensila Myrtezaj

Ditën e sotme djali i Xhensila Myrtezaj bën 6 muaj dhe urimi i këngëtares nuk kishte si të mungonte.

“6 muaj jetë me ty, fuqia, paqja, ajri i shpirtit tim. Më transformove si asnjëherë më parë, i bekuari Amen. Shpëtimtari im”, shkruan Xhensila përbri një fotografie me Amen në krahë.

Kujtojmë se vetëm dy muaj pas ardhjes së djalit në jetë në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme të çiftit edhe pse këta të fundit fillimisht as nuk i pohuan dhe as nuk i mohuan këto lajme.

1/2
Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik

Alban Daci: Dorëzimi politik përballë një vendimi juridik