Aksident i rëndë gjatë natës në Shkodër, drejtuesi i mjetit humb kontrollin dhe del nga rruga! Vdes shoferi 28-vjeçar

Aksident i rëndë gjatë natës në Shkodër, drejtuesi i mjetit humb kontrollin dhe del nga rruga! Vdes shoferi 28-vjeçar

Foto ilustruese

SHKODËR- Një 28-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e djeshme në Shkodër.

Ngjarja ndodhi mbrëmjen e djeshme në vendin e quajtur ‘Muri i Kalasë’ në lagjen ‘Liria’ ku 28-vjeçari duke drejtuar automjetin tip ‘Dayang’ ka humbur kontrollin e automjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga. Për shkak të dëmtimeve të marra shoferi ka ndërruar jetë.

Grupet hetimore vijojnë punën për dokumentimin ligjor të rrethanave të këtyre ngjarjeve

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Larguan Diego Longon, Teuta rikthen për herë të pestë në stol Edi Martinin

Larguan Diego Longon, Teuta rikthen për herë të pestë në stol Edi Martinin