Aksident i rëndë në Divjakë, makina del nga rruga dhe bie në kanalin me ujë! Vdes 31-vjeçari (VIDEO)

Një 31-vjeçar ka humbur jetën në aksident mesditën e sotme në Divjakë.

Rreth orës 14:20 në fshatin Fierseman, i riu i identifikuar si Dioran Dervishi, banues në Remas, Divjakë po drejtonte automjetin tip "Ford" dhe ka rënë në një kanal me ujë. Mbetet të paqarta arsyet që shkaktuan aksidentin tragjik.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të kësaj dalje nga rruga.

A.M./Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Operacioni 'Vjosa e pastër 3' në Fier, dëmtuan zonën e mbrojtur duke marrë inerte, 2 të arrestuar