Aksident i rëndë në Lezhë, motori përplaset me fuoristradën, plagoset rëndë drejtuesi (VIDEO)

Një aksident i rëndë me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur këtë pasdite në Lezhë.

Mësohet se një motor është përplasur me një fuoristradë dhe për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi.

Mësohet se drejtuesi i motorit është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës.

Identiteti i tij ende nuk bëhet me dije ndërsa raportohet se ndodhet në gjendje të rëndë.

/AV/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kë mendoni se do të favorizojë votimi i emigrantëve në zgjedhjet e ardhshme?×

Lajmi i fundit

John

Trishtim për tifozët holandezë, ja si e përjetuan humbjen në rrugët e Tiranës