Aksident i rëndë në Tepelenë, dy fëmijë përplasen nga makina! Drejtuesi i mjetit shoqërohet në komisariat

Aksident i rëndë në Tepelenë, dy fëmijë përplasen nga makina! Drejtuesi i mjetit shoqërohet në komisariat

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tepelenë. Dy fëmijë janë përplasur nga një makinë tip “Toyota” që drejtohej nga A.B., në rrugën "Bilbilenjtë", në lagjen "Mustafa Matohiti".

Fëmijët u transportuan në spital, për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Policisë Tepelenë për të kryer procedurat e mëtejshme.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi

Harta e re gjyqësore, shqetësime për kostot dhe vonesat në drejtësi