Aksident në Shkodër! I riu me 'Benz' përplas 32-vjeçaren në motor, vajza ndërron jetë në spital

SHKODER-Një vajzë 32-vjeçe ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e sotme. Viktima është Siljana Uldedaj. Sipas policisë rreth orës 17:25, në aksin rrugor Velipojë – Shkodër, në afërsi të kishës makina tip "Benz" me drejtues A. U. 28 vjeç, banues në lagjen "Tre Heronjtë" është përplasur me motoçikletën që drejtohej nga 32-vjeçarja.

Siljana Uldedaj është dërguar me shpejtësi për ndihmë në spital, por në orën 20:25 ndërroi jetë si pasojë e goditjes që pësoi. Drejtuesi i makinës është shoqëruar në polici, ndërsa vijon puna për zbardhjen e ngjarjes. Ndërkohë që pasdite në Milot u plagosën dy persona si pasojë e një tjetër aksidenti. 

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento

Komente

 • Labi_vlore: 19/01/2020 23:48

  Besoj se e ka pas fajin shoferi qe si ka ven nje llmb asaj goces na mbas ta shikonte pastaj na larg ..... gjunah e shkreta i paska then mendjes ik pirdhu ... ...

  Përgjigju
 • Kafsha: 19/01/2020 21:37

  U shojten shqiptarët nga 3-5-7 persona në ditë vdesin nga aksidentet e atentatet. Ah Enver Enver po të kerkojme, ku je?

  Përgjigju
  • O tej: 20/01/2020 00:02

   Enveri rron me zemren e Berishrs

 • Tani: 19/01/2020 21:25

  Shum gjynah kjo vajza ngushellime ! Per keto me motora ne rrug te velipojes e ne rrugen e muriqanit jan t'merr ecin me motora pa asnje drit mbrapa pas asnje sinjal dhe i dallon vetem kur i ke 2 metra larg makines. Cuditem si nuk ruajne vedin jan kamikaze qe ecin rruges

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Ti më shpëtove nga koma', Navalny nga spitali dedikim romantik për bashkëshorten në 20-vjetorin e martesës