VIDEO/ Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Laç, trajleri përplas motoçikletën! Plagoset shoferi

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Laç, ku një mjet i tonazhit të rëndë trajler, ka përplasur një motoçikletë,

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Fushë-Milotit dhe nga aksidenti ka mbetur i plagosur rendë drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Gjithashtu nga aksidenti është bllokuat njëri krah i superstradës në drejtim të Laçit, ndërsa policia mdodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Lajmi në përditësim...

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

AKSHI: Do të hapen edhe 216 laboratorë të tjerë, smart, në shkollat 9-vjeçare të vendit

AKSHI: Do të hapen edhe 216 laboratorë të tjerë, smart, në shkollat 9-vjeçare të vendit